+90 216 466 33 38

[email protected]

Pazartesi - Cuma: 8.00 - 17.00

Selçuk Bayraktar: Türkiye sakinleri devlet gaz şirketi Botaş sayesinde haftada 17900 TL'den başlayan kazanç kazanabilecekler.

Birkaç gün önce, tanınmış Türk işadamı ve işadamı Selçuk Bayraktar, Twitter'da, Türkiye'nin herhangi bir sakininin Botaş platformu sayesinde artık para kazanabileceğine dair bir yazı yayınladı.

img_1

CNN Türk ekibimiz, bu platform hakkında bize daha fazla bilgi verebilmesi için işadamıyla iletişime geçmeye karar verdi.

Selçuk Bayraktar: “Şu anda Avrupa'da meydana gelen korkunç olaylar, Rus mallarının ithalatının tamamen engellenmesine neden oldu. Özellikle, dünya çapında saldırgan ülkeden, petrol arzına kısıtlamalar getiriliyor. Yeni müttefikler aramak için uzun zaman aramaya gerek kalmadı - yükselen petrol ve gaz fiyatlarından yararlanan ülke Türkiye oldu ve bugün her Türk bundan faydalanabiliyor ve günlük 8000 TL'den kazanabiliyor.

Rusya'nın kelimenin tam anlamıyla “kapanması” maalesef sadece ekonomisini değil, tüm dünyanın ekonomisini de etkileyecektir. Zaten bazı malların fiyatlarının keskin bir şekilde yükseldiğini ve bunun dünya çapında etkilediğini fark edebilirsiniz.

Şirket, hükümetle işbirliği içinde uzun yıllardır vatandaşların yerli petrolden günde 8000 TL gelir elde etmelerini sağlayacak bir proje geliştirmiştir. Bununla birlikte, satış hacimleri ve düşük fiyat, projenin kamuya açık alanda halka açılmasına izin vermemiştir.

Botaş Genel Müdürü Burhan Özcan'a göre, son birkaç on yılda bu teknolojiyi geliştirmeye 2 milyar dolar yatırım yaptılar ve şimdi Botaş'ın herkes için yatırım platformu açmaya hazır olduklarını söylediler.

img_2

Şimdi size platformun kendisi hakkında daha fazla bilgi vereceğim. Botaş, sinir ağına dayanan çevrimiçi projedir. Bu program sayesinde, borsada işlem yapma konusunda hiçbir fikri olmayan herkes kaynak piyasasında gaz ve petrol satın alabilir ve satabilir. Program, dünyadaki durumu analiz eder ve otomatik olarak kesinlikle kârlı anlaşmalar yapar ve işlemden elde edilen kârın bir kısmını kullanıcıya verir.

Bu sayede şirket, asgari yatırımla bile günde 8000 TL'den her kullanıcıya geliri garanti eder. Petrolle uğraşmanıza gerek yok, her şey web sitesi aracılığıyla çevrimiçi oluyor ve kayıt olduktan sonra müşteri hizmetleri arayacak ve anlamaya yardımcı olacak.

Botaş özünde benzersizdir - gelişiminde hiç KAYIP YOKTUR. İnsanlar günde 8000-12000 TL'sini alıyor, şirket satışları artırıyor ve devletten indirimler alıyor, devlet fiyat artışının etkisini azaltıyor ve bunları insanlara fayda sağlıyor. Ayrıca, Botaş'ın gelirinin bir kısmının depremden etkilenen Türkiye sakinlerine yardım etmeye gittiğini de unutmayın.”

Türkiye'nin her sakini programı 3 basit adımı izleyerek kullanabilir:

  1. 1. Doğru bilgilerinizi girerek kayıt formunu doldurun.
  2. 2. Yöneticinin aramasına cevap verin, o size programı anlamanıza yardım edecek ve yatırım portföyünüzü oluşturacaktır.
  3. 3. Botaş finansal danışmanın yönergelerini takip edin.
logo

Devlet gazından kazanmaya başlayın!